Cena wody w Gminie Zwierzyniec bez zmian

Zgodnie z uchwałą, którą podjęto w czwartek 26 stycznia podczas XXIX sesji VII kadencji Rady Miejskiej, mieszkańcy Gminy Zwierzyniec będą płacić za metr sześcienny wody tyle samo, co w 2016 roku, tj. 2 złote i 83 grosze netto.

Do tego należy doliczyć jeszcze 8% podatku VAT, zatem faktyczna cena m3 wynosi 3,06 zł brutto.

Cena wody w sąsiednich gminach

Dla porównania w sąsiedniej Gminie Szczebrzeszyn metr sześcienny wody kosztuje dla gospodarstw domowych 2,70 zł netto / 2,92 zł brutto (taniej o 4,57%). Z kolei w Zamościu odbiorcy z gospodarstw domowych płacą 2,22 zł netto / 2,40 zł brutto (taniej o 21,56%).

Źródło danych: cena-wody.pl

Poprzedni artykułSkład rady – kadencja 2014-2018