Harmonogram wywozu odpadów z terenu Gminy Zwierzyniec 2017/2018

Odbiorem odpadów komunalnych w Gminie Zwierzyniec od 1 lipca będzie się zajmować Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Biłgoraju – ta sama firma, co dotychczas. Zapraszamy do przejrzenia aktualnego harmonogramu dla wszystkich miejscowości z naszego terenu.

Kolorem zielonym oznaczono dodatkowy wywóz odpadów z pojemników, który odbędzie się w lipcu i sierpniu 2017 r.

Kolorem czerwonym oznaczono terminy, w których oprócz odpadów z pojemników będą odbierane odpady segregowane w workach: papier, metale i tworzywa sztuczne, opakowania wielkomateriałowe, szkło.

We wrześniu 2017 będą dodatkowe odbierane: odpady wielkogabarytowe, odpady budowlane i rozbiórkowe (1 worek 80 l od posesji), zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte baterie i akumulatory, chemikalia, farby, lakiery, zużyte oleje, przeterminowane leki, świetlówki, zużyte opony z samochodów osobowych, ciągników i maszyn rozlicznych o średnicy do 135 nie pochodzące z działalności gospodarczej.

W marcu 2018 r. będą odbierane: odpady wielkogabarytowe, odpady budowlane i rozbiórkowe (1 worek 80 l od posesji), zużyty sprzet elektryczny i elektroniczny.

Wszystkie odpady należy wystawić przed posesję (do drogi dojazdowej) w dniu odbioru do godziny 7:00.

Oto aktualny harmonogram odbiorów (kliknij, żeby powiększyć):

Poprzedni artykułNowy/stary dyrektor Przedszkola Samorządowego w Zwierzyńcu
Następny artykułDalsza rozbudowa budynku OSP Topólcza o świetlicę – znamy koszt i wykonawcę