Dalsza rozbudowa budynku OSP Topólcza o świetlicę – znamy koszt i wykonawcę

W budżecie Gminy Zwierzyniec na 2017 rok zarezerwowano 100 tys. złotych na rozbudowę istniejącego budynku OSP Topólcza o pomieszczenie sali zebrań (świetlicę). Pod koniec czerwca poznaliśmy zakres planowych prac oraz wybrano wykonawcę. Rozbudowa ma być zakończona do 17 sierpnia bieżącego roku.

W przetargu złożono jedną ofertę od Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowego INWEX Sp. z o.o. z Brodów Małych. Zaproponowana kwota za wszystkie prace wyniosła 81 407,27 zł brutto i ta propozycja jest jednocześnie najkorzystniejszą złożoną w postępowaniu.

Jeszcze nie wiemy na jakie działania Gmina przeznaczy zaoszczędzone środki w wysokości 18 592,73 zł.

Jakie prace będą wykonane w Topólczy?

Zgodnie ze specyfikacją dołączoną do przetargu, należy spodziewać się m.in. wstawienia ocieplonych drzwi aluminiowych, podwieszanego sufitu, malowania, wykonania posadzek, docieplenia ścian zewnętrznych, wykonania odwodnienia wokół budynku, instalacji elektrycznej, instalacji odgromowej.

Pełna specyfikacja dostępna jest poniżej:

Poprzedni artykułHarmonogram wywozu odpadów z terenu Gminy Zwierzyniec 2017/2018
Następny artykułDni Zwierzyńca 2017 już w ten weekend – oto lista atrakcji