Zapraszamy na strażackie zmagania sportowo-pożarnicze w Zwierzyńcu

Już jutro (niedziela), o godzinie 14:00, na stadionie przy ul. Wachniewskiej rozpoczną się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, organizowane wspólnie przez Zwierzyniec i Szczebrzeszyn. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie!

W tym roku Gminę Zwierzyniec będzie reprezentować dziewięć drużyn seniorskich ze wszystkich jednostek, tj. OSP Guciów, OSP Kosobudy, OSP Obrocz, OSP Sochy, OSP Topólcza, OSP Turzyniec, OSP Wywłoczka, OSP Zwierzyniec oraz OSP Żurawnica. W poprzednim roku zawody wygrali strażacy z OSP Turzyniec.

Oprócz zmagań Druhów, kibice będą mogli przyjrzeć się także rywalizacji w kategorii młodzieżowej (dwie drużyny, chłopców i dziewcząt, wystawia OSP Obrocz) oraz w kategorii kobiet – tutaj swoją reprezentację wystawia OSP Żurawnica.

Na strażaków czeka sztafeta z szeregiem zadań do wykonania i przeszkód do ominięcia (m.in. skok przez płotek sportowy, równoważnia do przebiegnięcia oraz ścianka o wys. 1,7 m do przeskoczenia), a także ćwiczenia bojowe.

Źródło: UM Zwierzyniec
Fotografia: Pan Jan Kotwis

Poprzedni artykułNa co Gmina Zwierzyniec wydała pieniądze w pierwszym kwartale 2017 roku?
Następny artykułPoznaj wyniki tegorocznych Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych! (wideo)