Dzieci z Punktu Przedszkolnego w Żurawnicy nagrodzone w Stanisławowie

We wtorek, 31 stycznia w Szkole Podstawowej w Stanisławowie w gminie Józefów odbyły się „Stanisławowskie Spotkania z Kolędą”. Wśród najmłodszych wykonawców w wieku od 3 do 6 lat nagrody wyśpiewały solistki z Punktu Przedszkolnego w Żurawnicy.

Pierwszą otrzymała Elżbieta Wasąg, drugą Weronika Łosiewicz, a trzecią Klaudia Korona. Z kolei za występy zespołowe jurorzy nagrodzili m.in. grupę „Kukuryku” z Centrum Kultury w Zwierzyńcu. Gratulujemy!

Źródło: Centrum Kultury i Bibliotek Publiczna w Zwierzyńcu / Facebook

Według informacji Urzędu Miejskiego w Józefowie, około 200 artystów uczestniczyło w tej imprezie, co było jedną z najwyższych frekwencji w 12-letniej historii. Tym razem kolędy i pastorałki zaprezentowało prawie 40 solistów i około 20 zespołów z gmin Aleksandrów, Krasnobród, Susiec, Zwierzyniec i Józefów. Jury oceniało ich występy w czterech kategoriach wiekowych.

Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć tutaj.

Poprzedni artykułKościół „na wodzie”
Następny artykułJakim samochodem jeżdżą urzędnicy Gminy Zwierzyniec?