[AKTUALIZACJA] Kryteria rekrutacji do Przedszkola Samorządowego w Zwierzyńcu na rok szkolny 2017/2018

[AKTUALIZACJA 24.02.2017] Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Zwierzyńcu opublikowano zaktualizowany dokument dotyczący kryteriów rekrutacji do Przedszkola Samorządowego im. Wandy Cebrykow w Zwierzyńcu na rok szkolny 2017/2018.

Zapraszamy do zapoznania się z nim poniżej:

Poprzednia treść wiadomości:

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Zwierzyńcu pojawiła się informacja na temat kryteriów rekrutacji do Przedszkola Samorządowego im. Wandy Cebrykow w Zwierzyńcu na rok szkolny 2017/2018.

Jak możemy przeczytać w oficjalnej informacji:

„Na pierwszym etapie postępowania rekrutacyjnego pod uwagę brane są następujące kryteria ustawowe:

1. wielodzietność rodziny kandydata
  2. niepełnosprawność kandydata
  3. niepełnosprawność jednego z rodziców kandydata
  4. niepełnosprawność obojga rodziców kandydata
  5. niepełnosprawność rodzeństwa kandydata
  6. samotne wychowywanie kandydata w rodzinie
  7. objęcie kandydata pieczą zastępczą

Spełnianie określonego kryterium należy potwierdzić stosownym dokumentem. Wymagane dokumenty są do pobrania wraz z kartą zgłoszenia dziecka do przedszkola w kancelarii przedszkola.

Na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego brane są pod uwagę kryteria określone przez organ prowadzący.

1. obydwoje rodzice kandydata pracują zawodowo lub kontynuują naukę w trybie dziennym
  2. do przedszkola uczęszcza rodzeństwo kandydata
  3. czas pobytu dziecka w przedszkolu przekraczający realizację podstawy programowej
  4. zameldowanie kandydata i jego rodziców na terenie miasta i gminy Zwierzyniec”