Cena wody w Gminie Zwierzyniec bez zmian

0
2579

Zgodnie z uchwałą, którą podjęto w czwartek 26 stycznia podczas XXIX sesji VII kadencji Rady Miejskiej, mieszkańcy Gminy Zwierzyniec będą płacić za metr sześcienny wody tyle samo, co w 2016 roku, tj. 2 złote i 83 grosze netto.

Do tego należy doliczyć jeszcze 8% podatku VAT, zatem faktyczna cena m3 wynosi 3,06 zł brutto.

Cena wody w sąsiednich gminach

Dla porównania w sąsiedniej Gminie Szczebrzeszyn metr sześcienny wody kosztuje dla gospodarstw domowych 2,70 zł netto / 2,92 zł brutto (taniej o 4,57%). Z kolei w Zamościu odbiorcy z gospodarstw domowych płacą 2,22 zł netto / 2,40 zł brutto (taniej o 21,56%).

Źródło danych: cena-wody.pl

Poprzedni artykułSkład rady – kadencja 2014-2018
Następny artykułKarnawałowy Bal Przebierańców w Żurawnicy 2017 – relacja
Redaktor naczelny serwisu GminaZwierzyniec.pl. Studiował dziennikarstwo w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Pracował m. in. jako redaktor serwisów oraz menadżer projektów w Grupie O2 (obecnie Wirtualna Polska), laureat nagrody WebStar Festival w kategorii Blog Roku (2010 rok). Przedsiębiorca i lokalny działacz społeczny - właściciel IMKER logistyka. W 2014 roku wspólnie z Żoną Ewą zainicjował powstanie Fundacji Sosenka, dzięki której powstał m. in. plac zabaw dla dzieci w Żurawnicy. Był jednym z głównych organizatorów Pikników Rodzinnych w Żurawnicy, Święta Pieczonego Ziemniaka, Filmowego Pożegnania Wakacji oraz Karnawałowych balów dla dzieci. Od 2016 roku jest Naczelnikiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Żurawnicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here