Serwis GminaZwierzyniec.pl poznało w lutym 2500 osób. Dziękujemy!

Od momentu uruchomienia serwisu mieszkańców GminaZwierzyniec.pl do końca lutego z wszystkimi opublikowanymi informacjami zapoznało się niemal 2500 unikalnych użytkowników. Jeżeli zestawimy ten wynik z aktualną liczbą ludności naszej gminy, to można powiedzieć, że czyta nas już ponad 1/3 mieszkańców! Bardzo dziękujemy!

Dlaczego powstał serwis GminaZwierzyniec.pl?

Pod koniec stycznia br. postanowiliśmy utworzyć w Internecie miejsce, w którym opisywane są faktyczne realia funkcjonowania naszej gminy. Takie, gdzie swój głos mogą wyrażać mieszkańcy, gdzie opisywane są decyzje finansowe władzy i gdzie można konsultować / nagłaśniać ważne sprawy społeczne. Po pierwszym miesiącu działania serwisu jestem przekonany, że dzięki takim wspaniałym Czytelnikom jak Ty, zaczyna nam to powoli wychodzić.

Wyniki czytelnictwa GminaZwierzyniec.pl za luty 2017 r.

Jak się okazało, w lutym bieżącego roku serwis GminaZwierzyniec.pl odwiedziło aż 2 491 unikalnych użytkowników. Jeżeli powyższe statystyki zestawimy z aktualną liczbą mieszkańców naszej gminy, to może okazać się, że serwis GminaZwierzyniec.pl czyta niemal 35% lokalnej społeczności! To bardzo duża liczba Czytelników, których nie chcemy zawieść i z naszej strony gwarantujemy dalsze merytoryczne przedstawianie wszystkich poruszanych kwestii.

Bardzo dziękuję wszystkim Czytelnikom w imieniu swoim i pozostałych osób zaangażowanych w tworzenie tego serwisu!

Najpopularniejsze artykuły opublikowane w lutym 2017 r.

Zdecydowanie tematem numer 1 w lutym jest sprawa przystanku autobusowego przy ulicy Zamojskiej w Zwierzyńcu. Szczegółowo opisaliśmy ją w artykule Przystanek w Zwierzyńcu – Burmistrz sprzedał, przewoźnicy kłócą się z nowym właścicielem, a dojeżdżający mają jeden wielki problem », a także opisaliśmy dalsze ustalenia w materiale Spotkanie z przewoźnikami w sprawie przystanku – niestety, wczoraj się nie dogadali… » Niestety, przywołana kwestia dalej nie jest dalej zakończona z korzyścią dla dojeżdżających do Zwierzyńca. Jak tylko dowiemy się o kolejnych istotnych wydarzeniach, to od razu o nich poinformujemy.

Bardzo dużo uwagi Czytelników przykuły też artykuły o nowym problemie komunikacyjnym mieszkańców Kosobud: Mieszkańcy Kosobud mają duży problem komunikacyjny, bo Burmistrz nie chciał dopłacić do trasy MZK » oraz o pomyśle likwidacji Szkół Filialnych w Żurawnicy i Obroczy (Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej ws. likwidacji Szkoły Filialnej w Żurawnicy – kurator nie wyraził zgody »), z czym w przypadku Żurawnicy nie zgodził się Lubelski Kurator Oświaty.

Oprócz wspomnianych materiałów, przygotowaliśmy również ciekawe teksty na tematy społeczne. Polecamy Waszej uwadze następujące odnośniki:

Zapraszam Cię do współpracy!

Korzystając z okazji, chciałbym także zaprosić Ciebie, Drogi Czytelniku czy Droga Czytelniczko, do aktywnej współpracy przy tworzeniu naszego serwisu.

Czasem zdarza się tak, że tematy dotyczące jednej z miejscowości w naszej gminie nie docierają do pozostałych, a mają ważne znaczenie społeczne. Poinformowanie mieszkańców całej gminy sprawia, że wspólnie możemy zastanowić się nad danym problemem i znaleźć jak najlepsze rozwiązanie, a potem zasugerować je lokalnej władzy.

Bez Waszego udziału i Waszej aktywności nigdy nie udałoby się nam dojść do tego momentu w rozwoju serwisu, a działając razem możemy jeszcze wiele osiągnąć. Skontaktować możecie się z nami bezpośrednio przez email: kontakt@gminazwierzyniec.pl oraz na Facebooku, do czego serdecznie zapraszam.

Raz jeszcze dziękuję za Twój czas poświęcony na lekturę i aktywne uczestniczenie w naszej lokalnej społeczności!